Tkalcovna RTK, spol. s Rokytnice nad Jizerou Ushiye uluvo

inkampani RTK spol. ro je výrobcem širokého sortimentu tkanin v šířích 160-200 cm njenge počtem nití v osnově do 10.710 nití. I-2012 i-disksi i-dispozici široké i-Vamatex i-Silver 360 i-možností výroby tkanin do šíře až do 340 cm.

Všechny tkací stroje jsou vybaveny listovými stroji až do počtu 24 uluhlu, ndatya možno vyrábět víceosnovní vazby a vazby perlinkové.

Jsou zpracovávány všechny materiály staplové a jak přírodní, tak syntetické. Yenza i-smoker i-mojno zpracovat i-příze multifilametní.

Největší podíl výroby činí lehké bavlnářské tkaniny (košiloviny) z nejkvalitnějších jemných bavlněných přízí i-7,4 v hmotnosti tkanin ye-70 yenza i-150 g / m2. Vedle toho se ale dále vyrábí i rozličný sortiment středně těžkých tkaniny s hmotností až do 420 g / m2 ukuya ku-přízí nejen bavlnářských, ale i přízí lněných, viskózových, syntetických, vlněných či směsových.

Firma RTK spol. i-proxy e-vedle prodeje režných tkanin také prodej tkanin bělených, i-barvených nebo jinak upravených, i-projej yevých konfekčních výrobků (např. lůžkovin, utěrek, plen apod). Tyto činnosti jsou zajišťovány v kooperaci s externími dodavateli.

Jedná se o výrobu zakázkovou, tzn. minimální výrobní množství tkaniny na konkrétní zakázku je 2000m (ngeen vytvářena vlastní kolekce výrobků).

I-Productions i-2,2 i-miliony metrů, i-resp. 4 million m2. I-too více než 80% i-exploration yakho isebenze kwi-imeyli ye-proxy.

Umonakalo weRámcový výrobní:

  • Košiloviny (bez pestře tkané osnovy)
  • Technické tkaniny z PES přízí (Trevira CS)
  • Lůžkoviny (povlečení, prostěradla), včetně tkanin 100% lněných
  • Tkaniny pro domácnost z bavlny, směsí nebo lnu (ubrusoviny, damašky, utěrkoviny, vaflové zboží, prostěradloviny, ipen apod.)
  • Různé další oděvní či nábytkové tkaniny
  • Technické tkaniny (stanovky, plachtoviny, tkaniny pro tisk aj)
  • Zajišťování barvení a úprav na tyto tkaniny vč. možnosti konfekčního zpracování tkanin pro domácnost

RTK, spol. s ro Rokytnici nad Jizerou, i-společnost, i-navy ne-dlouholetou tradici textilní výroby v iRokytnici nad Jizerou. Základy firmy je tak možno datovat už na rok 1867. అనువారిక అనువారించు విస్త్రిక స్థాన్స్ స్థాన్స్ స్థాన్స్ స్థాన్స్ స్థాన్లు

Po 2 světové válce byla firma jedním ze závodů národního podniku Seba np I-Podstatne změny nastaly po roce 1992, i-bydy firma zprivatizována. Byla tak zahájena nová etapa rozvoje firmy a pod současným názvem RTK, spol. I-Následně vstoupil minitním podílem do firmy i zahraniční kapitál, který umožnil jak i-modernizaci strojního parku, i-i-zebezpečení nových zakázek a naplnění strojních kapacit tkalcovny.

Teto době došlo také k rozsáhlé modernizaci celého objektu firmy. Týkalo se to zejména stavebních rekonstrukcí výrobních objektů, výměny elektrických rozvodů, byla postavena nová plynová kotelna vč. výměny rozvodů topení, na tkalcovně by instalovány automatické klimatizační jednotky, zcela nové je vodní hospodářství apod.

Firma disponuje strojním zařízením, které zajišťuje výrobu staplových tkanin ve vysoké kvalitě a se zaměřením na jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice leží na severu Čech v západní části pohoří Krkonoš. Yejí odvěkou historic prolíná textilní průmysl, který byl v minulosti hlavním zdrojem příjmů města obživy lidí. Současnosti je již hlavně rekreačním, i-spytovním centrem. I-ltě je ideálním východiskem pro horskou turistiku víměným střediskem pro sjezdové i běžecké lyžování.

ukwabelana
Nceda linda ...

Shiya iMpendulo

Idilesi yakho ye email aziyi kupapashwa. amasimi ezifunekayo ziphawulwa *