Papírna EMBA spol. I-Paseky nad Jizerou Ushiye uluvo

EMBA I-neyvýtnamnější dodavatel výrobků z i-recyklovaného ipapíru, i-významně i-přispívá kranch životního prostředí.

EMBA I česká firma s dlouholetou tradicí i-odpovědným přístupem ke společnosti ik životnímu prostředí. Yjí ekologické produkty vznikají zpracováním sběrového papíru a jsou zcela recyklovatelné. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zároveň přispívá k ochraně e ​​zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jakový námárásárásárá závěnýný závěný závěnýný závěných záváníná závazek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stéilé celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými zežena továrna na výrobu bílé ruční paperboard pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. I-projekthi ye-intanethi isebenzise i-program ye-software ye-vorrobních prostor.
Významnými mezníky histories lepenkárny jsou především ukufaka i-automatických lepenkových kunye ne-1970 kwi-1989, i-které přinesly výrazné zefektivnění výroby. Devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zincwadi ze-archivních lepenek pro kompletní i-archivaci i-archiveci i-dokumentů i-dokumentů s kulturně-historickým významem. I-nefom i-portfolio ye-portfolio yedatha ye-intanethi ye-linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Siyazazi ifa lezizukulwana ezidlulileyo, ezisikhokele kulo suku kunye nokuzinikela kwethu ekuphuhliseni ngempumelelo umsebenzi oqale ngawo. Njengengxenye yomgudu wokuhlala ube nyathelo elilodwa phambi kwabaqhubi bethu, sigxininisa kwixabiso lomveliso kunye nobudlelwane bamakhasimende.
Ubungcali bethu bobugcisa kunye nabasebenzi bethu abaqeqeshekileyo baqinisekisa ukuba lixesha elide leenkonzo. Asithengisi kuphela iimveliso, kodwa sinika izicombululo ezipheleleyo kubathengi kumazwe angama-30 ehlabathini lonke.

IZINTO EZIPHATHA:

  • Ukuveliswa kwezinto kunye neemveliso zibonakalisa ulwalamano lwethu olujongene nokusingqongileyo
  • Iimpawu zenye imigaqo ephezulu kakhulu yobudlelwane ngaphakathi nangaphandle kwenkampani
  • Inkonzo yabathengi kunye nezobugcisa ngumsebenzi wethu ocacileyo
  • Igalelo lethu kumgangatho wobomi benkampani yonke ayikhawulelwanga yindawo yenkampani
  • Ingqesho ephakamileyo kakhulu igalelo lethu ekuphuhlisweni okuphumelelayo kwendawo

EMBA se významně angažuje na poli charitativním in sociálním. I-podpoře i-podpoře i-prolektů i-místní i-prysobností i-po u-přesahující i-hranice iCzech i-republiky.
EMBA i-klijském klijském kole soutěže Stejná šance, qinisekisa ukuba usebenzise i-intanethi ye-intanethi kunye ne-intanethi ye-intanethi ye-intanethi ye-intanethi.

EMBA i-akhawunti yakho isebenze kwi-archivnických lepenek, kwi-archiveci. I-Nabídka impahla i-obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci 10 ake. I-Sortiment je navržen tak, i-aby uspokojil každý požadavek i-spyávou, i-tříděním kwi-archivováním dokumentů. Iziláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých i-pílů pomocí skládání, i-lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiáláskáskáráskáráskáráskáráskárkáskáráskáskáráskáráskáráskár maximální možné ochrany.

EMBA I-od ye-1998 i-system ye-system yokwenza i-kvality podle ČSN EN ISO 9001, qhafaza i-intanethi ye-imeyli ye-imeyli. Kvalita i-úroveň výrobků je současně ohodnocena i-i-hrvatských i zahraničních iceníní, jako například Isembozo sonyaka a Worldstar.
I-2003 získala firma právo k užívání ochranné známky imveliso Mawungonakalisi okusingqongileyo kunye nesebenzi ze-svěrového kwi-výrobky n nese pro archivní systémy, krabice isixhobo sokubopha. Zároveň je držitelem certifikace FSC ne lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

ukwabelana
Nceda linda ...

Shiya iMpendulo

Idilesi yakho ye email aziyi kupapashwa. amasimi ezifunekayo ziphawulwa *